Zavolejte nám+420 604 964 238 Napište nám e-mailkvatro.stav@seznam.cz MONTÁŽ A STAVBA PLOTŮ NA KLÍČ
 
 

Rychlé realizace 3 - 4 týdny, žádné zálohy dopředu.

 
Hodnocení zákazníků z mapy.cz 5*
 
 
 

Brány a branky ECO

Postavit plot a osadit vstupní části správnou bránou nebo brankou je jednodušší než čekáte. Používáme kvalitní, žárově zinkované a poplastované brány a branky. Výroba je z kvalitního jaklu (jeklu) 40x40mm - Vaše výhoda - žádné trubkové rámy a kalkulace stavby plotu ZDARMA!

Pošlete nám poptávku.

Poptávka
 
 

Brány a branky ECO

 

Při stavbě plotu je vždy důležité správně zvolit kvalitní bránu pro vjezd nebo branku pro přístup na pozemek. Naše brány a branky ECO jsou ze svařovanéhé jeklu 40x40mm, výplet tvoří svařované pletivo tloušťky 5mm. Pletivo je do rámu vyvařené (nikoliv vyvázané). Proto mají naše brány vysokou pevnost a stálost materiálů.

U nás máte jistotu, že je váš plot i s brankou či bránou správně postaven a bude kvalitní, navíc máte kalkulaci od nás ZDARMA. Zašlete nám vaši poptávku a budete spokojeni.

Jaké jsou brány a branky ECO:

Brány a branky ECO jsou velmy kvalitně provedené s vysokou pevností. Brány dvoukřídlé jsou široké od sloupku ke sloupku 360cm a branky 100cm. Brány a branky dodáváme ve výškách 100, 125, 150, 160, 180, 200 cm.

Povrchová úprava je žárové pozinkování a po té komaxit v barvě zelené, označení RAL6005. Rám bran a branek je z kvalitního jeklu 40x40 mm (žádné trubkové rámy!), na výplet je použito svařované pletivo o tloušťce 5 mm. Toto pletivo je do rámu vyvařené (ne vyvazané).

Proto naše brány máji vysokou pevnost a stálost materiálu.

Ukázka branky ECO
Jak se staví a dodávají brány a branky ECO:

Branky a brány jsou vždy včetně sloupků, pantů, kliky, Fabky včetně klíčů a brána má ještě středovou zástrč, která se fixuje do země.

Můžete používat jen jedno křídlo a v případě plného průjezdu vytáhnete zástrč a otevřete obě křídla. Brány a branky se nechají otevírat na obě strany (nemusíte řešit levá nebo pravá). Panty u brány a branky jsou štelovatelné (nastavitelné), dle vaší potřeby.

Garantujeme nejnižší cenu v ČR. Pošlete nám Vaši poptávku ještě dnes!

Ukázka brány ECO
Kombinace bran a branek ECO s ploty:

Brány a branky ECO v libovolné šířce kombinujeme ideálně se svařovaným pletivem H-Plast nebo V-Plast, které jsou jednou z oblíbených voleb našich klientů.

Brány a branky ECO lze také velmi dobře kombinovat se systémem plotů 3D nebo 2D, které naši klienti velmi oceňují.

Ukázky z výstavby s použitím bran a branek ECO:

Výplň ze svařovaného pletiva o tloušťce 5mm a konstrukce z jeklu 40x40mm poskytuje našim zákazníkům vysoce kvalitní a odolné brány a branky.

Ukázka použití branky ECO
Ukázka použití brány ECO

Technické zobrazení branky ECO


Technické zobrazení branky ECO

Technické zobrazení dvoukřídlé brány ECO


Technické zobrazení brány ECO
 
 
 
 

Zaujala Vás naše nabídka?
Kontaktujte nás:

Vaše poptávky přijímáme na e-mail nonstop!

kvatro.stav@seznam.cz

Nebo nám zavolejte:

Provoz: +420 604 964 238

Nebo vyplňte formulář
 

formát 604964238
Váš e-mail ve formátu xxx@yyy.cz
Přibližné místo realizace

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáct: