Zavolejte nám+420 604 964 238 Napište nám e-mailkvatro.stav@seznam.cz MONTÁŽ A STAVBA PLOTŮ NA KLÍČ
 
 

Rychlé realizace 3 - 4 týdny, žádné zálohy dopředu.

Betonové ploty, dřevěné ploty, pojezdové a elektrické brány nerealizujeme.

 
Hodnocení zákazníků z mapy.cz 5*
 
 
 

Drátěnné svařované pletivo V-Plast

Postavíme Vám plot ze svařovaného pletiva V-Plast, jedná se o vysoce pevnostní pletivo, které je nejoblíbenější u našich klientů při oplocení pozemku. Pletivové plety stavíme profesionálně. S naším plotem budete spokojeni.

Vaše výhoda - kalkulace stavby plotu ZDARMA!

Poptávka
 
 

Plot ze svařovaného pletiva V-Plast oko 5x5cm

 

Postavit pevný a kvalitní plot vyžaduje nejen správnou přípravu, ale i použití kvalitních materiálů jako je například drátěnné svařované pletivo V-plast. Jednoduchá montáž a pořizovací cena jako u klasických čtyřhranných pletiv dělá z tohoto pletiva jedno z nejčastěji vyžadovaných u našich klientů.

Stavba plotu ze svařovaného pletiva V-plast je pro naše zručné terénní pracovníky profesionální záležitost. U nás máte jistotu, že váš plot bude správně a odborně postaven a Vy si nemusíte dělat žádné starosti. Zašlete nám Vaši poptávku a budete spokojeni.

Co je svařované pletivo V-plast:

Svařované pletivo V-Plast je pevné pletivo s tloušťkou drátu 2,5 mm a rozměrem oka 5x5 cm. Každé oko je svařované, následně pozinkované a po té poplastované. Barva tohoto pletiva je zelená (číslo dle vzorníku RAL 6005). Toto pletivo se vyrábí ve výškách 100, 120, 150,180 a 200cm. Baleno je v rolích po 25bm.

Svařované pletivo V-plast je vysoce pevnostní pletivo, které se používá pro oplocení rodiných domů, ovocných sadů, firemních sídel a i k oplocení elektráren. Je také ideální pro oplocení, kde majitelé mají např. velké i malé psy. U tohoto pletiva je výborná stálost materiálu i vzhledu. Další Vaše výhoda - nemusíte se starat o jeho údržbu - je bezúdržbové.

Ukázka svařovaného pletiva V-plast
Jak se staví oplocení ze svařovaného pletiva V-plast:

Svařované pletivo V-plast se montuje na sloupky s nosem. Sloupek s nosem je kruhového průměru 48mm, sloupek je žárově zinkovaný a po té komaxitovaný v barvě RAL 6005 - zelená.

Pletivo se uchytává ke sloupku nerezovou sponou a napíná se krepováním. Nejsou zapotřebí žádné napínací ráčny, napínací a vyvazovací dráty, opasky, úchyty napínacího drátu...

Jednoduchý a rychlý způsob montáže dělá ze svařovaného pletiva V-plast oblíbený produkt u našich klientů. Pošlete nám Vaši poptávku ještě dnes!

Ukázka uchycení svařovaného pletiva V-plast ke sloupku s nosem
Kombinace a vhodné doplňky pro ploty z pletiva V-plast:

Pletivo V-plast lze kombinovat s podhrabovou deskou, kdy deska slouží jako podezdívka. K tomuto systému nabízíme Brány a branky. Branky jsou dostupné ve výšce 100, 125, 150, 160, 180 a 200 cm. Šířka branky mezi sloupky je 1m. Brány dvoukřídlé jsou ve stejných výškách jako branky a šířka samotné brány je 3,6m.

Brány a branky se dodávají s klikou, Fab zámkem a u brány středová se zástrčí. Brány a branky mají rám z profilů 4x4 cm. Výplní je svařované pletivo s okem 50x50 mm a tloušťka drátu 5 mm. Povrchová úprava bran a branek je žárové zinkované a po té komaxitovaní, barva RAL 6005 zelená. Brány a branky se nechají otvírat na obě strany. Kompletní systém je bezúdržbový.

Ukázky z výstavby s použitím svařovaného pletiva V-plast:
Ukázka použití svařovaného pletiva V-plast
Ukázka použití svařovaného pletiva V-plast
Ukázky z výstavby svařované pletiva V-plast v kombinaci s dekorovou deskou:
Ukázka použití svařovaného pletiva V-plast v kombinaci s dekorovou deskou
Ukázka použití svařovaného pletiva V-plast v kombinaci s dekorovou deskou
 
 
 
 

Betonové ploty, dřevěné ploty, pojezdové a elektrické brány nerealizujeme.


Zaujala Vás naše nabídka?
Kontaktujte nás:

Vaše poptávky přijímáme na e-mail nonstop!

kvatro.stav@seznam.cz

Nebo nám zavolejte:

Provoz: +420 604 964 238

Nebo vyplňte formulář
 

formát 604964238
Váš e-mail ve formátu xxx@yyy.cz
Přibližné místo realizace

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáct: