Zavolejte nám+420 604 964 238 Napište nám e-mailkvatro.stav@seznam.cz VÝSTAVBA PLOTŮ NA KLÍČ
 
 
 
Hodnocení zákazníků z mapy.cz 5*
 
 
 

Drátěnné svařované pletivo V-Plast

Postavíme Vám plot ze svařovaného pletiva V-Plast, jedná se o vysoce pevnostní pletivo, které je nejoblíbenější u našich klientů při oplocení pozemku. Pletivové plety stavíme profesionálně. S naším plotem budete spokojeni.

Vaše výhoda - kalkulace stavby plotu ZDARMA!

Poptávka
 
 

Plot ze svařovaného pletiva V-Plast oko 5x5cm

 

Postavit pevný a kvalitní plot vyžaduje nejen správnou přípravu, ale i použití kvalitních materiálů jako je například drátěnné svařované pletivo V-plast. Jednoduchá montáž a pořizovací cena jako u klasických čtyřhranných pletiv dělá z tohoto pletiva jedno z nejčastěji vyžadovaných u našich klientů.

Stavba plotu ze svařovaného pletiva V-plast je pro naše zručné terénní pracovníky profesionální záležitost. U nás máte jistotu, že váš plot bude správně a odborně postaven a Vy si nemusíte dělat žádné starosti. Zašlete nám Vaši poptávku a budete spokojeni.

Co je svařované pletivo V-plast:

Svařované pletivo V-Plast je pevné pletivo s tloušťkou drátu 2,5 mm a rozměrem oka 5x5 cm. Každé oko je svařované, následně pozinkované a po té poplastované. Barva tohoto pletiva je zelená (číslo dle vzorníku RAL 6005). Toto pletivo se vyrábí ve výškách 100, 120, 150,180 a 200cm. Baleno je v rolích po 25bm.

Svařované pletivo V-plast je vysoce pevnostní pletivo, které se používá pro oplocení rodiných domů, ovocných sadů, firemních sídel a i k oplocení elektráren. Je také ideální pro oplocení, kde majitelé mají např. velké i malé psy. U tohoto pletiva je výborná stálost materiálu i vzhledu. Další Vaše výhoda - nemusíte se starat o jeho údržbu - je bezúdržbové.

Ukázka svařovaného pletiva V-plast
Jak se staví oplocení ze svařovaného pletiva V-plast:

Svařované pletivo V-plast se montuje na sloupky s nosem. Sloupek s nosem je kruhového průměru 48mm, sloupek je žárově zinkovaný a po té komaxitovaný v barvě RAL 6005 - zelená.

Pletivo se uchytává ke sloupku nerezovou sponou a napíná se krepováním. Nejsou zapotřebí žádné napínací ráčny, napínací a vyvazovací dráty, opasky, úchyty napínacího drátu...

Jednoduchý a rychlý způsob montáže dělá ze svařovaného pletiva V-plast oblíbený produkt u našich klientů. Pošlete nám Vaši poptávku ještě dnes!

Ukázka uchycení svařovaného pletiva V-plast ke sloupku s nosem
Kombinace a vhodné doplňky pro ploty z pletiva V-plast:

Pletivo V-plast lze kombinovat s podhrabovou deskou, kdy deska slouží jako podezdívka. K tomuto systému nabízíme Brány a branky. Branky jsou dostupné ve výšce 100, 125, 150, 160, 180 a 200 cm. Šířka branky mezi sloupky je 1m. Brány dvoukřídlé jsou ve stejných výškách jako branky a šířka samotné brány je 3,6m.

Brány a branky se dodávají s klikou, Fab zámkem a u brány středová se zástrčí. Brány a branky mají rám z profilů 4x4 cm. Výplní je svařované pletivo s okem 50x50 mm a tloušťka drátu 5 mm. Povrchová úprava bran a branek je žárové zinkované a po té komaxitovaní, barva RAL 6005 zelená. Brány a branky se nechají otvírat na obě strany. Kompletní systém je bezúdržbový.

Ukázky z výstavby s použitím svařovaného pletiva V-plast:
Ukázka použití svařovaného pletiva V-plast
Ukázka použití svařovaného pletiva V-plast
Ukázky z výstavby svařované pletiva V-plast v kombinaci s dekorovou deskou:
Ukázka použití svařovaného pletiva V-plast v kombinaci s dekorovou deskou
Ukázka použití svařovaného pletiva V-plast v kombinaci s dekorovou deskou
 
 
 
 

Sídlíme ve Strakonicích (jihočeský kraj). Malé i velké montáže provádíme do 100km od sídla firmy. Velké montáže realizujeme až do 200km od sídla firmy, snažíme se tak klientům ušetřit za náklady na dopravu na celou zakázku.


Zaujala Vás naše nabídka?
Kontaktujte nás:

Vaše poptávky přijímáme na e-mail nonstop!

kvatro.stav@seznam.cz

Nebo nám zavolejte:

Provozní: +420 604 964 238

Nebo vyplňte formulář
 

formát 604964238
Váš e-mail ve formátu xxx@yyy.cz
Přibližné místo realizace

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáct: