Zavolejte nám+420 604 964 238 Napište nám e-mailkvatro.stav@seznam.cz VÝSTAVBA PLOTŮ NA KLÍČ
 
 
 
Hodnocení zákazníků z mapy.cz 5*
 
 
 

Drátěné svařované pletivo H-Plast

Postavíme Vám plot ze svařovaného pletiva H-Plast, jedná se o vysoce pevnostní pletivo, které je velmi oblíbené u našich klientů při oplocení pozemku. Pletivové plety stavíme profesionálně. S naším plotem budete spokojeni.

Vaše výhoda - kalkulace stavby plotu ZDARMA!

Poptávka
 
 

Plot z drátěného svařovaného pletiva H-Plast oko 10x5cm

 

Pevný a kvalitně postavený plot je základ při zajištění pozemku. Na stavbu takového plotu lze použít například drátěné svařované pletivo H-plast. Jednoduchá montáž a příznivá pořizovací cena dělá z tohoto pletiva oblíbenou volbu u našich klientů.

Stavba plotu ze svařovaného pletiva H-plast je pro nás profesionální záležitost. U nás máte jistotu, že váš plot bude vždy nejen správně a odborně postaven, ale že kalkulaci máte od nás ZDARMA. Zašlete nám vaši poptávku a budete spokojeni.

Co je drátěné svařované pletivo H-plast:

Drátěné svařované pletivo H-Plast je pevné pletivo s tloušťkou drátu 2,5 mm a rozměrem oka 10x5cm. Každé oko je svařované, následně pozinkované a pak se k zajištění dlouhodobé stability ještě poplastuje. Barva tohoto pletiva je zelená (číslo dle vzorníku RAL 6005). Toto pletivo se vyrábí ve výškách 100, 120, 150,180 a 200cm. Baleno je v rolích po 25bm.

Svařované pletivo H-plast je vysoce pevnostní pletivo, které se používá pro oplocení rodiných domů, ovocných sadů, firemních sídel a i k oplocení elektráren. Je také ideální pro oplocení, kde majitelé mají např. velké i malé psy nebo slepičky. U tohoto pletiva je výborná stálost materiálu i vzhledu. Další Vaše výhoda - nemusíte se starat o jeho údržbu - je bezúdržbové.

Ukázka svařovaného pletiva H-plast
Jak se staví oplocení ze svařovaného pletiva H-plast:

Drátěné svařované pletivo H-plast montujeme na sloupky s nosem. Sloupek s nosem má průměr 48mm, je žárově zinkovaný a po té komaxitovaný v barvě RAL 6005 - zelená.

Pletivo H-Plast se uchytává ke sloupku nerezovou sponou a napíná se krepováním. Výhoda - nejsou zapotřebí žádné napínací ráčny, napínací a vyvazovací dráty, opasky, úchyty napínacího drátu...

Jednoduchý a rychlý způsob montáže dělá z pletiva H-plast oblíbený produkt u našich klientů. Pošlete nám Vaši poptávku ještě dnes!

Ukázka uchycení svařovaného pletiva H-plast ke sloupku s nosem
Kombinace a vhodné doplňky pro ploty z pletiva H-plast:

Pletivo H-plast lze velmi dobře kombinovat s podhrabovou deskou, kdy deska slouží jako podezdívka. K tomuto systému nabízíme brány a branky. Branky jsou dostupné ve výšce 100, 125, 150, 160, 180 a 200cm. Šířka branky mezi sloupky je 1m. Brány dvoukřídlé jsou ve stejných výškách jako branky a šířka samotné brány je 3,6m.

Brány a branky se dodávají s klikou, Fab zámkem a u brány středová se zástrčí. Brány a branky mají rám z profilů 4x4 cm. Výplní je svařované pletivo s okem 50x50 mm a tloušťka drátu 5 mm. Povrchová úprava bran a branek je žárové zinkované a po té komaxitovaní, barva RAL 6005 zelená. Brány a branky se nechají otvírat na obě strany.

Výhoda - kompletní systém je bezúdržbový.

Ukázky z výstavby s použitím svařovaného pletiva H-plast:

I když jsou rozměry oka pletiva 10x5cm, není nutné se obávat, že by slepičky nebo pejsek prolezl ven skrz oplocení. Na ukázkových fotkách je přidáno ve spodní části orientační měřítko.

Ukázka použití svařovaného pletiva H-plast
Ukázka použití svařovaného pletiva H-plast
 
 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás:

Vaše poptávky přijímáme na e-mail nonstop!

kvatro.stav@seznam.cz

Nebo nám zavolejte:

+420 602 877 436


Nebo vyplňte formulář
 

formát 602877436
Váš e-mail ve formátu xxx@yyy.cz
Přibližné místo realizace

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáct: