Zavolejte nám+420 604 964 238 Napište nám e-mailkvatro.stav@seznam.cz MONTÁŽ A STAVBA PLOTŮ NA KLÍČ
 
 

Rychlé realizace 3 - 4 týdny, žádné zálohy dopředu.

Betonové ploty, dřevěné ploty, pojezdové a elektrické brány nerealizujeme.

 
Hodnocení zákazníků z mapy.cz 5*
 
 
 

STAVÍME PLOTY NA ZAKÁZKU

Nabízíme montáž a stavbu plotů i oplocení na klíč. Kompletní řešení a zdarma vypracování kalkulace. Realizujeme ploty klíč včetně projektu. Natažení pletiva různých druhů, montáže plotů a mnoho dalšího včetně dodávky materiálu.

Sídlíme ve Strakonicích (jihočeský kraj) - malé i velké montáže provádíme do 100km od sídla firmy. Velké montáže realizujeme až do 200km od sídla firmy.

Tel: +420 604 964 238kvatro.stav@seznam.cz

Poptávka
 
 

Naše práce - výběr z referencí našich zákazníků

 
AkceREFERENČNÍ LISTY
 
AkceREFERENCE KLIENTŮ

45. ČR - oplocení pozemku

ČR - oplocení pozemku
Ploty-Bocek:
Oplocení soukromého pozemku.

Realizace oplocení byla za použití podhrabové desky a 3D panelu.

Výška plotu je 193 cm. Délka oplocení 170 metrů.

Oplocení pomohlo zabezpečit celý pozemek majitelky a zvýšilo komfort jeho užívání. Použité 3D drátěné panely a sloupky v barvě Antracitu zapadají do okolního rázu krajiny a působí příjemně při pohledu do okolí.

44. ČR - oplocení pozemku

ČR - oplocení pozemku
Hodnocení klientky paní Lenky, ČR:
Vážený pane Bočku, chtěli bychom Vám poděkovat za celý návrh plotu, bezvadně odvedenou práci a splnění všech termínů při stavbě plotu u nás - cca 170km od Vaší firmy. Délka plotu je 170 metrů. Použité materiály jsou 3D drátěné panely + kovove poplastované sloupky v barvě Antracit + podhrabové desky. Před samotnou výstavbou plotu Váš tým provedl nutné terénní úpravy. Velice oceňujeme úžasné pracovní nasazení pracovníků. Pánové, děkujeme!! S Vámi jsme si stavbu plotu užili. Skvěla práce za každého počasí - byla zima, větrno, deštivo a sněžilo. Firmu Ploty-Boček vřele doporučujeme každému, kdo očekává kvalitu, seriozní jednání, profesionalní přistup a chce poctivou práci!

43. Čisovice - oplocení pozemku

Čisovice - oplocení pozemku
Ploty-Bocek:
Oplocení části pozemku a zahrady.
Realizace oplocení za použití pletiva V-plast o výšce plotu 180cm v zelené barvě bez podezdívky. Celková délka oplocení je 190 metrů.

42. Čisovice - oplocení pozemku

Čisovice - oplocení pozemku
Hodnocení klienta p. Jiří, Čisovice:
Děkujeme za výbornou práci, náš plot byl opravdu výzva a zvládli jste to na jedničku a v termínu. Komunikace na jedničku, flexibilní jednání. Příjemné a profesionální vystupování. Držíte slovo.

41. Jižní čechy - oplocení RD se zahradou

Jižní čechy - oplocení RD se zahradou
Ploty-Bocek:
Oplocení části pozemku rodinného domu a zahrady.
Realizace oplocení o výšce 180cm s pletivem H-plast v zelené barvě bez podezdívky. Celková délka oplocení je 100 metrů.

Plot zabezpečuje a odděluje pozemek od přilehlé komunikace. Součástí požadavku bylo zvolit řešení, které umožní maximální průhled a pohledovou kontrolu podél celého oplocení. Použité pletivo H-plast skvěle splnilo tento požadavek a zároveň je výplet dostatečně hustý a brání níhodnému vniknutí zvěři a chodců na soukromý pozemek.
Realizace byla provedena jako vždy za použití moderních postupů a profesionálních zkušeností montážní party.

40. Jižní čechy - oplocení RD se zahradou

Jižní čechy - oplocení RD se zahradou
Hodnocení klientky p. Martina B..:
Ráda bych poděkovala za realizaci oplocení podél příjezdové cesty. Původně jsme zamýšleli, že oplocení provedeme svépomocí, tak jako jsme učinili kolem celé zahrady. Ale přeci jen téměř 100m délky plotu rozhodlo pro oslovení profesionální firmy. Pánové z firmy Ploty Boček předvedli precizní práci. Co mě jako zákazníka potěšilo, že dopředu vysvětlili pracovní postup a poradili v detailech, o kterých člověk moc nepřemýšlí. Byla radost sledovat, jak jsou při práci sehraní. A do pěti dnů bylo hotovo! Bylo nám jasné, že svépomocí bychom dokončili mnohem později. Zvolený typ plotu(svařované pletivo Hplast v zelené barvě) přesně splnilo naši představu o funkčním, vzdušném, ve výhledu nerušivém oplocení. Děkujeme za rychlou a věcnou komunikaci při sjednávaní zakázky. Za dodržení termínu i bezvadně odvedenou práci.

39. Jižní čechy - oplocení RD s branou

Jižní čechy - oplocení RD s branou
Ploty-Bocek:
Oplocení části pozemku rodinného domu včetně vjezdové brány.
Plot 2D systém v barvě Antracitu, byl postaven s využitím betonových podhrabových desek s dekorem štípaného kamene. Samotný plot je tvořen z plotových dílců 2D systém o síle drátu 6/5/6. Dekor byl pohledově usazen do terénu s ohledem na budoucí zatravnění kultivaci plochy.
Vjezdová brána je 2D systém v barvě antracitu.
Použitý plot v kombinaci s podhrabovou deskou poskytuje majiteli skvělé ohraničení pozemku a zároveň působí pohledově velmi příjemně.

38. Jižní čechy - oplocení RD s branou

Jižní čechy - oplocení RD s branou
Hodnocení klienta p. Němeček.:
Potřebovali jsme plot, branku a vstupní bránu z jedné strany pozemu (cca30m).
S firmou Ploty-Boček došlo velmi rychle k dohodě o díle, odsouhlasení cenové nabídky a termínu realizace, což se nám s jinými firmami nepodařilo.
Plot byl postaven velmi zkušenou, šikovnou a příjemnou partou firemních řemeslníků přesně podle domluveného termínu realizace. Vzhled plotu a kvalita práce předčila naše očekávaní.
Platba za dílo byla vyžadávána až po jeho dokončení. Jsme velmi spokojeni a firmu Ploty-Boček vřele doporučujeme.

37. Stehelčeves - oplocení pozemku RD

Stehelčeves - oplocení pozemku RD
Hodnocení klienta Martina B.:
Firmu pana Bočka doporučuji všem, kteří potřebují oplotit pozemek.

Nejen že byla rychlá komunikace při zadávání objednávky a pan majitel přispěl i radou. Byl rychlý i termín dodání i samotná výstavba plotu. 14.2.2022 jsem zadala poptávku na více firem, 5 dní vybírala a přesto chlapi 9.3.2022 předávali hotové dílo. Navíc při práci přemýšleli. Byla možná dohoda i změna oproti plánu a bez zdržení. Plot vypadá dobře, jsem spokojená. Platila jsem až při předání hotového díla a k mé velké radosti mi byl vrácen i přeplatek, k němuž nedopatřením došlo. Velmi solidní firma.

36. Stehelčeves - oplocení pozemku RD

Stehelčeves - oplocení pozemku RD
Ploty Boček:
Oplocení na klíč okolo rodinného domku ve 2 výškách. V přiléhajícím sousedství k pozemku je frekventový chodník.

Výška použitého pletiva byla 180cm bez podhrabové desky a v druhé části je plot o výšce 160cm s podhrabovou deskou. Výplet plotu je tvořen z 4hranného pvc pletiva uchyceného na sloupky s nosem o průměru 48mm.

Plot je doplněn o bránu ECO o výšce 180cm, která umožňuje pohodlný vjezd na pozemek z přilehlé komunikace.

35. Oplocení pozemku BÚ AV ČR - Praha

Oplocení pozemku BÚ AV ČR - Praha
Hodnocení za klienta Ing. Lenka Hrubá:
Firma David Boček realizovala pro Botanický ústav AV ČR v.v.i. následující zakázky:.

1. Drátěný plot, výška 180cm, délka 188m, vč podhrabových desek o výšce 20cm a provozní brány areálu v Třeboni, Dukelská 135

2. Dodávka a montáž plotových dílců s prolisem, výška 173cm, délka 500m, bez podhrabové desky v areálu v Průhonicích - Chotobuz.

34. Oplocení pozemku BÚ AV ČR - Třeboň

Oplocení pozemku BÚ AV ČR - Třeboň
Hodnocení za klienta Ing. Lenka Hrubá:
Tyto zakázky byly řádně dokončeny a předány bez závad. Práce byly realizovány v termínech dle vzájemně dohodnutých harmonogramů.

Kvalita provedených prací dává předpoklady pro případnou budoucí bezproblémovou spolupráci.

Firma David Boček se projevila jako spolehlivý partner a můžeme jí vždy doporučit.

33. Vodňany - oplocení zahrady

Vodňany - oplocení zahrady
Hodnocení klienta Radka M.:
Dobrý den pane Bočku, ráda ještě jednou poděkovala za realizaci nového oplocení vč. demontáže původního kolem zahrady ve Vodňanech. Zejména bych chtěla vyzdvihnout rychlost a preciznost a pravdivost všeho co bylo předem dohodnuto. Od první poptávky po samotnou realizaci uplynulo pouhých 25 dní a nové oplocení je hotové nad rámec všech mých očekávání. Jsem mile překvapena s jakou precizností, profesionalitou a ochotou Vaše pracovní parta (zejména pak p. Matějovský). Vaše parta s časovým předstihem provedla práci bez škod na výsadbě, která jim práci jistě komplikovala, ochotně provedli i úpravy okolního terénu, vyřešili komplikaci s vyvýšeným záhonem který k původnímu plotu přiléhal a k mému největšímu překvapení dokonce i natřeli sloupek sušáku na prádlo, který těsně procházel kolem nového drátěného plotu, s odůvodněním, že po natažení by se ke sloupku těžko dostávalo. Když řemeslník při práci přemýšlí s takovým přesahem, je k nezaplacení. Skvělá práce na klíč. Všem, kteří budou vybírat mezi firmami, doporučuji.

32. Vodňany - oplocení zahrady

Vodňany - oplocení zahrady
Ploty Boček:
Oplocení na klíč okolo zahrady včetně demontáže starého plotu.

Pro výstavbu plotu byly použity v základu betonové podhrabové desky. Samotný výplet plotu je následně tvořen z pletiva V-plast na sloupky s nosem o průměru 48mm.

Během montáže plotu bylo potřeba vyřešit několik komplikovanějších úseků tak, aby byl klient s plotem spokojen a zároveň bylo možné plot realizovat dle nejvyšší kvality a důrazu na perfektně provedenou montáž.

Drobné terénní úpravy, přihrnutí hlíny k podhrabovým deskám, natažení plotu v blízkosti vyvýšeného záhonu a drobné dokončující práce jsme provedli dle požadavku klienta a uvážení montážní party. Výsledný plot a jeho úprava s okolím klientovi udělal velkou radost.

31. Krč u Protivína - Oplocení zahrady

Krč u Protivína - Oplocení zahrady
Hodnocení klienta Jiří H.:
Dobrý den, v návaznosti na náš tel. hovor bych Vám ještě jednou rád poděkoval za realizaci nového oplocení včetně demontáže toho původního okolo zahrady RD. Rád bych vyzdvihl zejména perfektní komunikaci a rychlost realizace celé akce během 5 kalendářních dnů včetně demontáže původního oplocení! Ve srovnání s jinými společnostmi, se kterými jsem v rámci této akce komunikoval a kdy téměř vše byl pro ně problém (navíc ani demontáž starého oplocení a úpravu přilehlého terénu nebyli ochotni provést, přitom to pro Vaší partu byla otázka jednoho dne, a to ještě s výraznou časovou rezervou), byla spolupráce s Vaší firmou a hlavně s montážní partou na jedničku a jak se říká opravdu na klíč. Vše, co bylo domluveno a slíbeno na začátku (termín realizace, konečná cena za dílo splatná až poslední den při předání díla, použití bagříku při realizaci, minimalizace zásahů do okolní zeleně atd.), bylo dodrženo.

30. Krč u Protivína - Oplocení zahrady

Krč u Protivína - Oplocení zahrady
Ploty Boček:
Oplocení na klíč okolo zahrady včetně demontáže starého plotu.

Pro výstavbu plotu byly použity v základu betonové podhrabové desky. Samotný výplet plotu je následně tvořen z pletiva H-plast na sloupky s nosem o průměru 48mm.

Plot byl doplněn o vstupní bránu ECO na pozemek v provedení FAB se zámkem a klikou. Celková výška plotu je 150cm včetně podhrabových desek.

Drobné terénní úpravy a přihrnutí hlíny k podhrabovým deskám jsme provedli dle požadavku klienta. Výsledný plot bude klientovi sloužit dlouhé roky a zapadá do okolního výhledu na krajinu.

29. Králova Lhota - 3D oplocení RD

Králova Lhota - 3D oplocení RD
Hodnocení klienta:
Chtěli bychom tuto cestou poděkovat za velice skvělou a profesionální práci. Jednak za vždy rychlou komunikaci s Vámi při sjednávání našich požadavků k výstavbě plotu, za krátký a rychlý termín provedení zakázky a za dodržení všech předem dohodnutých podmínek vč. cílové ceny.

Zároveň chceme také velmi poděkovat příjemné, vstřícné a stále usměvavé partě Vašich montážních pracovníků, která odvedla naprosto dokonalou a precizní práci.

Celá zakázka od prvního telefonátu až po definitivní dokončení stavby probíhala naprosto profesionálně a přitom s velice lidským přístupem.

Mnohokrát děkujeme, manželé Ozorákovi

28. Králova Lhota - 3D oplocení RD

Králova Lhota - 3D oplocení RD
Ploty Boček:
Výstavba plotu na klíč okolo rodiného domu proběhla přesně dle požadavků klienta a jsme rádi, že je klient s rodinou spokojen nejen s celkovým výsledkem, ale i s průběhem prací a komunikací s celou naší společností jako celkem.

Pro výstavbu plotu byly použity v základu betonové podhrabové desky s dekorem štípaného kamene.

Samotný výplet plotu je následně tvořen z 3D panelů s nosnými sloupky.

Vzhledem k terénu jsou desky odstupňovány a spolu s 3D panely tvoří ideální kombinaci ochrany celého pozemku okolo rodinného domu a zároveň je plot příjemný na pohled.

27. Stachy - oplocení sběrného dvora

Stachy - oplocení sběrného dvora
Ploty Boček:
Stavba oplocení okolo sběrného dvora.

Použité oplocení V-plast s betonovou podezdívkou o celkové výšce 180cm.
Ve vrchní části je oplocení doplněno žiletkovým drátem pro ochranu areálu.

26. Stachy - oplocení sběrného dvora

Stachy - oplocení sběrného dvora
Hodnocení klienta:
Vážený pane Bočku,
rád bych Vám touto cestou vyjádřil poděkování za perfektní a profesionální přístup Vašich pracovníků, včetně odvedené kvalitní práce při zhotovení oplocení sběrného dvora ve Stachách.

Ing. Petr Lampa, starosta obce Stachy

25. Droužetice - oplocení rodinného domu

Droužetice - oplocení rodinného domu
Ploty Boček:
Stavba oplocení okolo rodinného domu. Plot se skládá z podhrabové desky v kombinaci s pevnostními sloupky a natažením pletiva H-Plast. Celková výška postaveného plotu je 180cm.

Hodnocení klienta:
Dobrý den pane Boček, jsem velice spokojená z vaší firmou. Vaše jednání se zákazníky je velice seriózní a profesionální. Velice se mi líbí jednání, datum realizace montáže oplocení dodržen. Montážní parta je profesionální, komunikativni a pracovitá. Cenová nabídka kterou jste mi poslal a já souhlasila byla přesně dodržena. Znovu opakuji,že jsem s prací VELMI SPOKOJENA. Děkuji Kuchařová.

24. Starý Plzenec - oplocení rodinného domu

Starý Plzenec - oplocení rodinného domu
M. Henzl:
Výstavba oplocení rodiného domku ve Starém Plzenci. Základem plotu je průchozí branka ECO a vjezdová brána ECO ke garáži, samotný plot je tvořen sloupky s 3D panely. Celková výška postaveného plotu je 160cm.

Hodnocení klienta:
Děkuji za skvěle odvedenou práci! V krátkém čase realizováno, kvalitně a za příznivou cenu. Co více si přát :).
23. Písek - oplocení rodinného domu

Písek - oplocení rodinného domu
Ploty Boček:
Realizace oplocení rodinného domu. Výstavba byla prováděna v tužším terénu, v základu jsou použity sloupky s nosem. K výpletu použito poplastované pletivo V-plast s okem 50x50mm. Celková výška postaveného plotu je 180cm.

22. Písek - oplocení rodinného domu

Písek - oplocení rodinného domu
Martin S:
Chtěl bych bych Vám a Vašim pracovníkům poděkovat za kvalitně a rychle odvedenou práci. Oceňuji, jak pružně a ochotně jste reagovali na naše požadavky. Mohu Vás jen doporučit dalším.

21. Chrástavice - drátěný plot s podhrabovou deskou

Chrástavice - drátěný plot s podhrabovou deskou
Ploty Boček:
Realizace oplocení trafostanice ČEZ v obci Chrástavice. Na výstavbu oplocení byly v základu použity sloupky s nosem doplněné podhrabovou deskou. Výplet je tvořen použitím poplastovaného pletiva V-plast, horní část je doplněna o ostnatý drát. Celková výška postaveného plotu je 250cm.

20. Chrástavice - drátěný plot s podhrabovou deskou

Chrástavice - drátěný plot s podhrabovou deskou
Ploty Boček:
Realizace oplocení trafostanice ČEZ v obci Chrástavice - část 2. Zákazník - společnost Elektromont Matějka - nám napsal vlastní hodnocení s razítkem, které je součástí ukázkové grafiky. Celková výška postaveného plotu je 250cm, výplet je tvořen použitím poplastovaného pletiva V-plast.

19. Strakonice Volyňská - 2D panel s podhrabovou deskou, dvoukřídlá brána.

Strakonice Volyňská - 2D panel s podhrabovou deskou, dvoukřídlá brána.
Ploty Boček:
Realizace oplocení pozemku ve Strakonicích - 2D panel zelené barvy s podhrabovou deskou. Pro vjezd na pozemek byla postavena dvoukřídlá brána zelené barvy

18. Strakonice Volyňská - 2D panel s podhrabovou deskou, dvoukřídlá brána.

Strakonice Volyňská - 2D panel s podhrabovou deskou, dvoukřídlá brána.
Alena K.:
Chtěla bych poděkovat firmě pana Bočka a jeho zaměstnancům za skvěle odvedenou práci při realizaci oplocení našeho RD. Jste velice solidní firma a mi máme nejhezčí plot v ulici. Ještě jednou moc děkujeme.

17. Radomyšl - 3D panel na betonové podezdívce

Radomyšl - 3D panel na betonové podezdívce
Ploty Boček:
Realizace oplocení pozemku - stavba plotu na klíč včetně doporučení nejvhodnějšího postupu. Plot z 3D panelů na betonové zídce. Starý a bezpečnosti již nevyhovující plot byl odstraněn. Na ponechané sloupky byly převlečeny nové sloupky s uchycením a přivrtáním. Následně se postavil plot z 3D panelů.

16. Radomyšl - 3D panel na betonové podezdívce

Radomyšl - 3D panel na betonové podezdívce
MŠ Radomyšl:
Na podzim roku 2019 jsme zrealizovali s firmou Ploty – Boček oplocení zahrady MŠ v Radomyšli. Spolupráce s firmou byla vynikající – rychlé zmapování, nabídka možností realizace, doporučení na základě vlastních zkušeností, rychlá realizace, profesionální komunikace i provedení celé zakázky. Těšíme se na další spolupráci.

15. Písek - drátěný plot s podhrabovou deskou

Písek - drátěný plot s podhrabovou deskou
Ploty Boček:
Realizace oplocení pozemku - stavba plotu na klíč. Plot s podhrabovou deskou a využitím pletiva V-plast.

14. Písek - drátěný plot s podhrabovou deskou

Písek - drátěný plot s podhrabovou deskou
Karel Č.:
Děkuji za perfektní provedení práce při realizaci oplocení dle naší objednávky. Na Vaší práci je vidět profesionální zručnost jak při práci, tak ve spolehlivosti a jednání Vás i Vašich pracovníků. S Vaším přístupem k zákazníkovi a odvedenou prací je dnes možné se setkat jen vyjímečně.

13. Nové Hutě - ohraničení pozemku na Šumavě - část 1

Nové Hutě - ohraničení pozemku na Šumavě - část 1
Ploty Boček:
Realizace oplocení/ohraničení penzionu na Šumavě v obci Nové Hutě - pro ohraničení celého pozemku se využily v základu poplastované sloupky o rozměrech 60x60mm v hnědé barvě, na sloupky jsou uchycena nesámovaná prkna, která jsou mořena hnědým bochemitem. Celková délka ohraničení je 208 bm.

12. Nové Hutě - ohraničení pozemku na Šumavě - část 2

Nové Hutě - ohraničení pozemku na Šumavě - část 2
Petr a Simona, Penzion Šumavské rozcestí:
Chtěl jsem touto cestou moc a moc poděkovat za realizaci oplocení u našeho rodinného penzionu. Velmi s manželkou hodnotíme rychlost a preciznost provedení, příjemné a vstřícné jednání jak při sjednávání zakázky, tak i při vlastní stavbě plotu. Celá skupina řemeslníků pracovala velmi profesionálně, vše probíhalo v naprosté pohodě a jakákoliv domluva o variantách provedení byla bezproblémová a výsledné provedení je na jedničku. Určitě budeme vaši firmu všem doporučovat. Děkujeme za odvedenou práci. Jsme rádi, že jsme si vybrali na internetu právě vás a vaši firmu.

11. Tábor - drátěný plot s podhrabovou deskou

Tábor - drátěný plot s podhrabovou deskou
Jana K.:
Firma Ploty-bocek.cz nám postavila drátěný plot u nás v Táboře. Plot je opatřen průchozí brankou a pomáhá nám zabezpečit přístup na naší předzahrádku.

10. Písek - realizace oplocení městských pozemků

Písek - realizace oplocení městských pozemků
Václav Sloup, odbor investic a rozvoje města Písek:
Hodnocení zákazníka:
Firma pana Bočka pro nás realizovala v nedávné době dvě zakázky. Ze strany majitele i pracovníků firmy byla vždy vstřícná a bezproblémová komunikace a velmi kvalitně odvedená práce.

9. Soběšice - drátěný plot okolo pozemku

Soběšice - drátěný plot okolo pozemku
Pavel N.:
Hodnocení zákazníka:
Děkuji firmě pana Bočka za perfektně odvedenou práci, zejména partě, která práci prováděla. Jejich zodpovědný a pohodový přístup k práci se dnes již často nevidí. Budu všude doporučovat...

8. JČ statek - dřevěný plot

JČ statek - dřevěný plot
Wilma ze statku:
Hodnocení zákazníka:
Vážený pane Bočku, ráda bych Vám a Vašim chlapům poděkovala za skvěle odvedenou práci! Nemovitost jsem koupila nedávno, terén byl a je u nás navíc členitý, místy na skále, plot byl mizerný (díky Vám už není), bláznivého lovečáka na zahradě a já se hrůzou potila, kdy mi vezme dráhu za humny. Práce kolem statku jsem měla nad hlavu. Konečně jsem se ale mohla věnovat i přestavbě domu. Vaši chlapi mi totiž ve stejný čas postavili plot, zatrhli mému útěkářskému psisku výlety po obci a přátelé se mě táží, kdo mi k čertu postavil tak kvalitně a rychle plot kolem domu, neb znali původní stav a viděli pokroky během jednoho týdne. I proto si cením nejen Vašeho proklientského přístupu, ale i dobře odvedené práce, šikovných řemeslníků, kteří pod Vaším vedením dílo dotáhli ke zdaru a mé spokojenosti. V další etapě při výstavbě hrazení pro mé koně jednoznačně vybírám opět Vaši firmu.

7. Šumava - Oplocení RD plastový plaňkový plot

Šumava - Oplocení RD plastový plaňkový plot
Ploty Boček:
Realizace oplocení rodinného domu na Šumavě s využitím původního kamenného tarasu, který působí příjemným vzhledem. Zvolená barva plastových planěk umožnila optické spojení s kamenem tarasu a použitý materiál plastových planěk zároveň poskytuje svému majiteli výhody v podobě minimální údržby a nutné péče o plot.

6. České Budějovice - 2D oplocení RD s podhrabovou deskou

České Budějovice - 2D oplocení RD s podhrabovou deskou
Ploty Boček:
Realizace oplocení rodinného domku v Českých Budějovicích s využitím systému 2D oplocení s podhrabovou deskou. Pro splnění klientovo požadavků jsme zvolili bezúdržbový systém s využitím vysokopevnostního zinkovaného oplocení. Klient má jistotu kvalitního plotu, který se nachází v sousedství veřejných komunikací a zároveň nemusí provádět dlouhodobě žádné údržbové práce.

5. Borovnice - Oplocení RD poplastované pletivo

Borovnice - Oplocení RD poplastované pletivo
Eva S.:
Hodnocení zákazníka:
Vážený pane Bočku, chci Vám poděkovat za realizaci oplocení, jsme spokojeni. Vlastním dům z roku 1975, dělali jsme nějaké úpravy, tzn. spoustu zkušeností s řemeslníky a po dlouhé době profesionální jednání.

4. Jižní čechy - Oprava drátěného plotu

Jižní čechy - Oprava drátěného plotu
Anna V.:
Hodnocení zákazníka:
Dobrý den, pane Boček, děkuji Vám za rychlé vyřízení mojí objednávky a za kvalitně odvedenou práci Vašeho týmu. Jsme velice spokojeni a ještě jednou moc děkujeme.

3. Strakonice - Kovaný plot Nice

Strakonice - Kovaný plot Nice
Ploty Boček - Realizace oplocení rodinného domku ve Strakonicích za využití kovaného plotu Nice. Doplněno o kované brány a průchozí branku dle požadavku klienta.
:
Kovaný plot citlivě doplňuje okolní situaci prostředí a svým vzhledem i atmosféru rodinného domku s předzahrádkou a garáží. Brány v požadovaných rozměrech usnadňují zajíždění na pozemek na všech požadovaných místech a majitel má nerušený výhled na ulici. Pozemek je jasně ohraničen a plot působí svěžím a příjemným dojmem. Výška tohoto kovaného plotu je 150cm.

2. Dřevěný plot v jižních čechách

Dřevěný plot v jižních čechách
:
Ploty Boček:
Postavili jsme dřevěný plot na původní kamenné podezdívce a na míru připravili pro klienta dvě dřevěné vstupní branky.

Kombinace původního kamene doplněná o dřevo s venkovní úpravou zabezpečuje prostor okolo domu a vhodně celý plot začleňuje do okolního prostoru domu a zahrádky.
 

1. Vimperk - drátěný plot okolo pozemku

Vimperk - drátěný plot okolo pozemku
Ludmila L.:
Hodnocení zákazníka:
Mnohokrát děkuji Vám i Vašim chlapcům za skvěle provedenou práci. Vše je dle mých představ a vlastně ještě lepší. Bydlím na Šumavě,ve svažitém nepřístupném terénu,kde je víc kamení než zeminy. Obávala jsem se,že zakázka nepůjde realizovat,ale jsem nadšená:-)! Zvládli jste to za dva dny. I se skvělou technikou se velmi nadřeli,samá skála. Jsem Vám opravdu vděčná a vážím si i faktu,že Vaše firma nenavýšila předem dohodnutou cenu. P.S.Moji pejskové jsou na Vás naštvaní. Už si nemohou odcházet tak jak byli zvyklí... 

Naše práce - výběr ukázek z realizovaných projektů

 
 
 
 
 

Betonové ploty, dřevěné ploty, pojezdové a elektrické brány nerealizujeme.


Zaujala Vás naše nabídka?
Kontaktujte nás:

Vaše poptávky přijímáme na e-mail nonstop!

kvatro.stav@seznam.cz

Nebo nám zavolejte:

Provoz: +420 604 964 238

Nebo vyplňte formulář
 

formát 604964238
Váš e-mail ve formátu xxx@yyy.cz
Přibližné místo realizace

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáct: